Tootja: Silicon Power
Mudel: SP128GBUF3M02V1S
EAN: 4713436146919
Silicon Power Marvel M02. Maht: 128 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Toote kuju: Kork. Salasõna kaitse. Kaal: 9,5 g. Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Silicon Power Marvel M02 USB-muisti 128 GB USB A-tyyppi 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Hopea | €13.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 128 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Isehäälestuv | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS 10.3.X+, Linux 2.6.X+ |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast |
| Võtmehoidja | |
| Sertifikaat | CE, FCC, BSMI, UKCA, Green dot, WEEE, RoHS |
| Turvalisus | |
| Salasõna kaitse | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 19,3 mm |
| Sügavus | 9,9 mm |
| Kõrgus | 60,6 mm |
| Kaal | 9,5 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |