Tootja: Silicon Power
Mudel: SP032GBUF2720V1H
EAN: 0886576006420
Silicon Power LuxMini 720 32GB. Maht: 32 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 2.0. Toote kuju: Kork. Kaal: 10 g. Toote värv: Roosa
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Silicon Power LuxMini 720 32GB USB-välkmälu USB tüüp A 2.0 Roosa | €7.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 32 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 2.0 |
| Isehäälestuv | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows XP Windows Vista Windows 7 Mac OS 10.3.x Linux 2.6.x |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Roosa |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Sertifikaat | RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 54,6 mm |
| Sügavus | 7,2 mm |
| Kõrgus | 16,8 mm |
| Kaal | 10 g |
| Muud funktsioonid | |
| Nõutav USB | |
| Toide USB kaudu | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |