Tootja: Silicon Power
Mudel: SP032GBUF3J08V1K
EAN: 4712702642827
Silicon Power Jewel J08. Maht: 32 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Toote kuju: Kork. Salasõna kaitse. Kaal: 3,59 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Mälukaart Silicon Power mälupulk 32GB Jewel J08 USB 3.0, must | €18.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 32 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Isehäälestuv | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Mac-ühilduvus | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Löögikindel, Veekindel, Veekindel |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| PIN-põhine juurdepääs | |
| Salasõna kaitse | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 15,8 mm |
| Sügavus | 7,8 mm |
| Kõrgus | 24,2 mm |
| Kaal | 3,59 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |