Tootja: Silicon Power
Mudel: SP064GBUF2835V1B
EAN: 0886576008240
Silicon Power 64GB Touch 835. Maht: 64 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 2.0. Toote kuju: Korgita. Kaal: 4,5 g. Toote värv: Sinine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER MEMORY USB TOUCH 835 64GO USB 2.0 BLUE | €8.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 64 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 2.0 |
| Lugemis-/kirjutamistsüklid | 10000 |
| Isehäälestuv | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows XP/Vista/7, Mac OS 10.3.x, Linux 2.6.x |
| Disain | |
| Toote kuju | Korgita |
| Toote värv | Sinine |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Kirjutuskaitse lüliti | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 35,5 mm |
| Sügavus | 12,3 mm |
| Kõrgus | 4,5 mm |
| Kaal | 4,5 g |
| Muud funktsioonid | |
| Veekindel | |
| Nõutav USB | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |