Tootja: Samsung
Mudel: MUF-64DB/APC
EAN: 8801643233549
Samsung MUF-64DB. Maht: 64 GB, Seadme liides: USB Type-A / USB Type-C, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lugemise kiirus: 300 MB/s, Kirjutamise kiirus: 30 MB/s. Toote kuju: Kork. Salasõna kaitse. Kaal: 7,7 g. Toote värv: Must, Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Samsung MUF-64DB USB-muisti 64 GB USB Type-A / USB Type-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Musta, Hopea | €26.90 |
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG DUO PLUS MUF-64DB | €39.73 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 64 GB |
| Seadme liides | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lugemise kiirus | 300 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 30 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Ühilduvad tooted | PC, laptop, smartphone, tablet |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Veekindel kuni | 1 m |
| Kaitseomadused | Magnetikindel, Löögikindel, Temperatuurikindel, Veekindel, Röntgenkiirekindel |
| Sertifikaat | KC, FCC, CE, VCCI, RCM |
| Turvalisus | |
| Salasõna kaitse | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 58 mm |
| Sügavus | 18,3 mm |
| Kõrgus | 7,29 mm |
| Kaal | 7,7 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Muud funktsioonid | |
| Nõutav USB | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Vibratsioon kasutamisel | 15000 G |