Tootja: ProXtend
Mudel: USB3-064GB-001
EAN: 5714590107388
ProXtend USB3-064GB-001. Maht: 64 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lugemise kiirus: 70 MB/s, Kirjutamise kiirus: 20 MB/s. Toote kuju: Pöörleva liigendiga. Kaal: 20 g. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Maht | 64 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lugemise kiirus | 70 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 20 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Buuditav | |
| Disain | |
| Toote kuju | Pöörleva liigendiga |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast, Alumiinium |
| Võtmehoidja | |
| LED-indikaatorid | |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 57 mm |
| Sügavus | 9 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Kaal | 20 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |