| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips FM16FD75B/00 USB-välkmälu 16 GB USB tüüp A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Valge | €23.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 16 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Valge |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| PIN-põhine juurdepääs | |
| Salasõna kaitse | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 59 mm |
| Sügavus | 9 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Kaal | 80 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 132 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 200 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |