| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Philips USB 2.0 16GB Moon Vintage Silver | €4.99 |
|
www.photopoint.ee |
PHILIPS USB 2.0 Flash Drive Moon Vintage 16GB | €6.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 16 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 2.0 |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows XP and higher, Mac OS 9.0 and above, Linux 2.4.0 and above |
| Disain | |
| Toote kuju | Korgita |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Võtmehoidja | |
| Kaitseomadused | Löögikindel, Temperatuurikindel |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 38 mm |
| Sügavus | 4,5 mm |
| Kõrgus | 17 mm |
| Kaal | 5,4 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 132 mm |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |