| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Philips USB 2.0 128GB Vivid Edition Sunrise Orange | €10.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 128 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 2.0 |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows® XP and higher; Mac OS 9.0 and higher; Linux 2.4.0 and higher |
| Disain | |
| Toote kuju | Pöörleva liigendiga |
| Toote värv | Oranž, Valge |
| LED-indikaatorid | Tegevus |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| PIN-põhine juurdepääs | |
| Salasõna kaitse | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 17 mm |
| Sügavus | 8 mm |
| Kõrgus | 58 mm |
| Kaal | 8 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 12 mm |
| Pakendi kõrgus | 132 mm |
| Pakendi kaal | 18 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |