Tootja: Netac
Mudel: NT03U388N-128G-31SL
EAN: 6926337227252
Netac U388. Maht: 128 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lugemise kiirus: 410 MB/s, Kirjutamise kiirus: 220 MB/s. Toote kuju: Pöörleva liigendiga. Kaal: 12 g. Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
kmobiles.lt |
USB atmintinė Netac 128GB NT03U388N - kmobiles.lt | €27.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 128 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lugemise kiirus | 410 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 220 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Disain | |
| Toote kuju | Pöörleva liigendiga |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Võtmehoidja | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 55 mm |
| Sügavus | 17 mm |
| Kõrgus | 9 mm |
| Kaal | 12 g |