Tootja: iStorage
Mudel: IS-FL-DBT-256-64
EAN: 0810111420051
iStorage IS-FL-DBT-256-64. Maht: 64 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lugemise kiirus: 170 MB/s, Kirjutamise kiirus: 130 MB/s. Toote kuju: Kork. Kaal: 16,5 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
iStorage IS-FL-DBT-256-64 USB-välkmälu 64 GB USB tüüp A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Must | €97.24 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 64 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lugemise kiirus | 170 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 130 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Võtmehoidja | |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 18 mm |
| Sügavus | 7,6 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Kaal | 16,5 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, REACH |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |