Tootja: iStorage
Mudel: IS-FL-DA3-256-128
EAN: 0810111420365
iStorage datAshur Pro. Maht: 128 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Lugemise kiirus: 169 MB/s, Kirjutamise kiirus: 135 MB/s. Toote kuju: Kest. Salasõna kaitse. Kaal: 25 g. Toote värv: Sinine
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 128 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Lugemise kiirus | 169 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 135 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Buuditav | |
| Disain | |
| Toote kuju | Kest |
| Toote värv | Sinine |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Võtmehoidja | |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP57 |
| LED-indikaatorid | |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| PIN-põhine juurdepääs | |
| Salasõna kaitse | |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Kirjutuskaitse lüliti | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 20 mm |
| Sügavus | 10,5 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Kaal | 25 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |