Tootja: iStorage
Mudel: IS-FL-DA-256-4
EAN: 5053959242149
iStorage datAshur. Maht: 4 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 2.0, Lugemise kiirus: 27 MB/s, Kirjutamise kiirus: 24 MB/s. Toote kuju: Kest. Integreeritud klahvistik, Salasõna kaitse. Kaal: 25 g. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 4 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 2.0 |
| Lugemise kiirus | 27 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 24 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Automaatlukustus | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Disain | |
| Toote kuju | Kest |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP57 |
| Kaitseomadused | Veekindel |
| Võtmehoidja | |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | MIL-STD-810F, FIPS 140-2 Level 3, FIPS Pub 197 |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| PIN-põhine juurdepääs | |
| Salasõna kaitse | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES, FIPS 140-2, FIPS 197 |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Integreeritud klahvistik | |
| Klahvistiku klahvide arv | 11 |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Tasku | |
| Juhend | |
| Garantiikaart | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 20 mm |
| Kõrgus | 10,5 mm |
| Kaal | 25 g |
| Mõõdud (ilma ümbriseta) (LxSxK) | 18 x 8 x 78 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |