Tootja: Integral
Mudel: INFD32GBEVOBL
EAN: 0791963201268
Integral 32GB USB2.0 DRIVE EVO BLUE. Maht: 32 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 2.0, Lugemise kiirus: 12 MB/s, Kirjutamise kiirus: 3 MB/s. Toote kuju: Kork. Kaal: 10 g. Toote värv: Sinine
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 32 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 2.0 |
| Lugemise kiirus | 12 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 3 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows Vista, 7, 8.1 and 10\nMac OS 09 and above\nLinux v2.4.0 and above |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Sinine |
| Korpuse materjal | Plast |
| Võtmehoidja | |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 20 mm |
| Sügavus | 9 mm |
| Kõrgus | 76 mm |
| Kaal | 10 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi pikkus | 1,43 cm |
| Pakendi laius | 105 mm |
| Pakendi sügavus | 14 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 22 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |