Tootja: Integral
Mudel: INFD256GBTURBWH3.0V2
EAN: 5055288436107
Integral 256GB USB3.0 DRIVE TURBO WHITE UP TO R-400 W-200 MBS. Maht: 256 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lugemise kiirus: 400 MB/s, Kirjutamise kiirus: 200 MB/s. Toote kuju: Liugur. Kaal: 12 g. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
INTEGRAL TURBO 256GB USB3.0 spominski ključek INFD256GBTURBWH3.0 | €44.82 |
|
anni.si |
USB ključek 256GB Integral TURBO, INFD256GBTURBWH3.0 | €49.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 256 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lugemise kiirus | 400 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 200 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows Vista, 7, 8.1 and 10\nMac OS 09 and above\nLinux v2.4.0 and above |
| Disain | |
| Toote kuju | Liugur |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Plast |
| Võtmehoidja | |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 20 mm |
| Sügavus | 9 mm |
| Kõrgus | 53 mm |
| Kaal | 12 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 105 mm |
| Pakendi sügavus | 13 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 24 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |