Tootja: Integral
Mudel: INFD256GBCOU3.0
EAN: 5055288443129
Integral 256GB USB3.0 DRIVE COURIER BLUE UP TO R-120 W-30 MBS. Maht: 256 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lugemise kiirus: 170 MB/s, Kirjutamise kiirus: 90 MB/s. Toote kuju: Kork. Kaal: 9 g. Toote värv: Sinine, Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
INTEGRAL spominski ključek 256gb Courier USB 3.0 | €24.40 |
|
anni.si |
USB ključek Integral 256gb Courier USB 3.0, INFD256GBCOU3.0 | €26.84 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 256 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lugemise kiirus | 170 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 90 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows Vista, 7, 8.1 and 10\nMac OS 09 and above\nLinux v2.4.0 and above |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Sinine, Hõbe |
| Korpuse materjal | Plast |
| Võtmehoidja | |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 23 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Kaal | 9 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 105 mm |
| Pakendi sügavus | 13 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 23 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |