Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Maht | 32 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 2.0 |
| Lugemise kiirus | 14 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 4 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows: Vista, 7, 8, 10 Mac OS: 10.3 and above |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Sinine, Valge |
| Võtmehoidja | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 17,5 mm |
| Sügavus | 32,5 mm |
| Kõrgus | 9,5 mm |
| Kaal | 8,1 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |