| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama Rotate Pro USB-välkmälu 512 GB USB tüüp A 3.0 Hõbe | €66.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 512 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.0 |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 10/8/7 MacOS 9.x |
| Disain | |
| Toote kuju | Pöörleva liigendiga |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Metall |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 17 mm |
| Sügavus | 9,3 mm |
| Kõrgus | 53,2 mm |