| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama Laeta Twin 64GB USB 2.0 USB-välkmälu USB Type-A / Micro-USB Hall | €32.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 64 GB |
| Seadme liides | USB Type-A / Micro-USB |
| USB versioon | 2.0 |
| Lugemise kiirus | 10 MB/s |
| Buuditav | Ei |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Metall, Plast |
| Turvalisus | |
| Salasõna kaitse | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 18 mm |
| Sügavus | 8,5 mm |
| Kõrgus | 70 mm |