| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pollin.de |
Hama "HOOK-STYLE", USB-välkmälu 32 GB USB tüüp A 2.0 Roheline, Metallik | €5.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 32 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 2.0 |
| Lugemise kiirus | 15 MB/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Disain | |
| Toote kuju | Korgita |
| Toote värv | Roheline, Metallik |
| Korpuse materjal | Metall |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 18 mm |
| Sügavus | 8,3 mm |
| Kõrgus | 46,5 mm |