Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 32 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 2.0 |
| Lugemise kiirus | 10 MB/s |
| Isehäälestuv | |
| Buuditav | Ei |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 2000, Windows ME |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS 9.0, Mac OS 9.1, Mac OS 9.2, Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion |
| Disain | |
| Toote kuju | Kork |
| Toote värv | Pruun, Läbipaistev |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Plast |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 57 mm |
| Sügavus | 8 mm |
| Kõrgus | 18 mm |