Tootja: Dahua Technology
Mudel: DHI-USB-P629-32-128GB
EAN: 6923172508621
Dahua Technology USB-P629-32-128GB. Maht: 128 GB, Seadme liides: USB Type-A / USB Type-C, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lugemise kiirus: 150 MB/s, Kirjutamise kiirus: 100 MB/s. Toote kuju: Pöörleva liigendiga. Kaal: 28 g. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 128 GB |
| Seadme liides | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lugemise kiirus | 150 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 100 MB/s |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 7/8/10, macOS10.5+, Linux 2.4.x+ |
| Disain | |
| Toote kuju | Pöörleva liigendiga |
| Toote värv | Must |
| Kaitseomadused | Löögikindel |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 67,3 mm |
| Sügavus | 18,2 mm |
| Kõrgus | 12,8 mm |
| Kaal | 28 g |
| Muud funktsioonid | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 132 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi kõrgus | 13,8 mm |
| Pakendi kaal | 40 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |