| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Xtorm – Xtreme USB-C PD cable (1,5m) | €31.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kaabli varjestuse materjal | Alumiinium, Sünteetiline kiudaine, Nailon/polüvinüülkloriid (PVC) |
| Toote värv | Must, Oranž |
| Isehäälestuv | |
| USB Power Delivery | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 176 mm |
| Pakendi kõrgus | 201 mm |
| Pakendi kaal | 75,8 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 35 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 465 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 495 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10,7 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 120 tk |