| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Xtorm Original - USB cable - USB-C (uros) to USB-C (uros) - 20 V - 5 A - 1 m - musta | €21.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kaabli varjestuse materjal | Nailon/polüvinüülkloriid (PVC), Alumiinium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 176 mm |
| Pakendi kõrgus | 201 mm |
| Pakendi kaal | 75 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 43 g |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 20 V |
| Väljundvool (max) | 5 A |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 325 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 330 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 40 tk |