Tootja: Vivolink
Mudel: PROUSBCMF0.3SOCKET
EAN: 5704174933717
Vivolink PROUSBCMF0.3SOCKET. Kaabli pikkus: 0,3 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Vivolink USB-C -pöytäliitäntä harmaa 0,3 metrin kaapelilla | €33.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kaabli pikkus | 0,3 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli materjal | Vask |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Toote värv | Hall |
| Isehäälestuv | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 6 mm |
| Kaal | 50 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 118 mm |
| Pakendi sügavus | 99 mm |
| Pakendi kõrgus | 28 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 5 A |
| Väljundpinge | 5 - 20 V |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |