| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Veho VCL-002-C-20CM USB-kaabel 0,2 m USB A USB C Must | €4.22 |
|
tietokonekauppa.fi |
USB to USB Type C Cable 20cm | €14.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,2 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kaabli varjestuse materjal | Kumm |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE, RoHS, EMC |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 71 mm |
| Pakendi kõrgus | 16 mm |
| Pakendi kaal | 23 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 8 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Kõrgus | 7 mm |
| Sügavus | 15 mm |
| Laius | 270 mm |
| Sisemise kartongpakendi mõõdud (l x s x k) | 430 x 90 x 130 mm |
| Välimise pappkarbi mõõdud (LxSxK) | 45 x 29 x 20 cm |