Tootja: V7
Mudel: V7USBC10GB-2M
EAN: 0662919114744
V7 V7USBC10GB-2M. Kaabli pikkus: 2 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 30 |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Alumiinium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Sertifikaat | CE, RoHS, UKCA, WEEE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 42 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 38 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |