| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 USB-C USB4 CABLE 0.8M 2.6FT video DATA PWR 4K/60HZ 40GBPS 5A | €18.80 |
|
www.ox.ee |
V7 USB-C USB4 kaabel 0.8M 2.6FT video DATA PWR 4K/60HZ 40GBPS 5A | €19.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,8 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 30 |
| Kaabli varjestuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Alumiinium |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 40000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS, UKCA, WEEE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 23 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 18 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |