| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB V7 USB-C - USB-C 2 m (V7USB2C-2M) | €9.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 30 |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Sertifikaat | CE, RoHS, UKCA, WEEE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 30 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 20 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |