| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB V7 USB-C - USB-C 2 m (V7UCC-2M-BLK-1E) | €16.14 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23/30 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Muudetavad ühendused | |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Vask |
| Toote värv | Must |
| Kaabli värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Sertifikaat | CE, RoHS, WEEE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 5,5 mm |
| Kaal | 130 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 20 mm |
| Pakendi kaal | 140 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |