| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 USB-C TO USB-C CABLE 1M BLACK . | €9.24 |
|
www.pure-gaming.fr |
V7 USB-C USB-C Cable 1m Noir | €14.90 |
|
www.topbiz.fr |
V7 USB-C USB-C Cable 1m Noir | €16.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Muudetavad ühendused | Jah |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Toote värv | Must |
| Kaabli värv | Must |
| Isehäälestuv | Jah |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 60 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 20 mm |
| Pakendi tüüp | Plastkott |