Tootja: Tripp Lite
Mudel: U428-003
EAN: 0037332189288
Tripp Lite U428-003. Kaabli pikkus: 0,91 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel-kuld, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tripp Lite U428-003 USB-C-zu-USB-A-Kabel (Stecker/Stecker) - USB 3.1 Gen 1 (5 Gbit/s) - Thunderbolt 3-kompatibel - 0,91 m (U428-003) | €40.14 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,91 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel-kuld |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 177,8 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 241,3 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 25,4 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 304,8 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 640 g |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332189285 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |