Tootja: Tripp Lite
Mudel: U420-010
EAN: 0037332218421
Tripp Lite U420-010. Kaabli pikkus: 3,05 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel-kuld, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
EATON TRIPPLITE USB-C Cable M/M - USB 3.1 Gen 1 5 Gbps Thunderbolt 3 Compatible 10ft. 3.05m (U420-010) | €39.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3,05 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 34/23 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel-kuld |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 5,5 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 177,8 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 90 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 3 A |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 348 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 25,4 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 398,8 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 900 g |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332218428 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |