Tootja: Tripp Lite
Mudel: U330-05M
EAN: 0037332173492
Tripp Lite U330-05M. Kaabli pikkus: 4,88 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Konnektori sugu: Meessoost/naissoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 4,88 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektori sugu | Meessoost/naissoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 250 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 497,8 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 25,4 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 497,8 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,25 kg |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332173499 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 177,8 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 320 g |