Tootja: Tripp Lite
Mudel: U042-025
EAN: 0037332176622
Tripp Lite U042-025. Kaabli pikkus: 8 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB B, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/meessoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tripp Lite U042-025 USB-kaabel 8 m USB 2.0 USB A USB B Must | €33.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 8 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB B |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 98/ME/2000/XP/Vista/WIN7/8, MAC |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 254 mm |
| Pakendi sügavus | 2,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 180,3 mm |
| Pakendi kaal | 250 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 299,7 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 459,7 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 302,3 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 11,7 kg |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332176629 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |