Tootja: Tripp Lite
Mudel: U040-01M-C-RA
EAN: 0037332263650
Tripp Lite U040-01M-C-RA. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 2.0, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel-kuld, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Nurga all |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel-kuld |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 60 W |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 3 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 177,8 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 30 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Võimsus | |
| Sisendi vool (maks) | 3 A |
| Sisendpinge | 20 V |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 241,3 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 25,4 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 304,8 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 320 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332263657 |