Tootja: Tripp Lite
Mudel: U040-006-C-5A
EAN: 0037332202871
Tripp Lite U040-006-C-5A. Kaabli pikkus: 1,829 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/meessoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel-kuld, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EATON TRIPP LITE SERIES USB-C CABLE (M/M) | €26.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel-kuld |
| Muudetavad ühendused | |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Sertifikaat | CE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 4 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 350,5 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 25,4 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 401,3 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 460 g |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332202878 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 177,8 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 40 g |