Tootja: Tripp Lite
Mudel: U038-006
EAN: 0037332188571
Tripp Lite U038-006. Kaabli pikkus: 1,83 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/meessoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tripp Lite 6ft USB 2.0 Hi-Speed Cable A Male to USB Type-C USB-C Male 6' - USB-Kabel - 24 pin USB-C (M) zu USB (M) - USB 2.0 - 1.83 m - geformt - Schwarz | €31.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 28/20 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Vietnam |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 177,8 mm |
| Pakendi sügavus | 12,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 228,6 mm |
| Pakendi kaal | 40 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 348 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 25,4 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 398,8 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 450 g |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332188578 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |