Tootja: Techly
Mudel: ICOC MUSB40-CMCM08
EAN: 8059018362602
Techly ICOC MUSB40-CMCM08. Kaabli pikkus: 0,8 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB4 Gen 3x2, Andmete edastamise maksimaalne määr: 40000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,8 m |
| USB versioon | USB4 Gen 3x2 |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 40000 Mbit/s |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| USB Power Delivery | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 5 mm |
| Kaal | 50 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 3 A |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |