Tootja: Targus
Mudel: ACC925EUX
EAN: 5051794020724
Targus ACC925EUX. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: Micro-USB B, USB versioon: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Konnektori sugu: Meessoost/meessoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 30 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 5040 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 230 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 220 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 3,26 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 60 tk |
| Transpordikasti laius | 9,3 cm |
| Transpordikasti pikkus | 12,5 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 10,3 cm |
| Transpordikarbi netokaal | 250 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Sügavus | 10 mm |
| Laius | 10 mm |
| Kõrgus | 1000 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 15 mm |
| Pakendi sügavus | 110 mm |
| Pakendi kõrgus | 95 mm |
| Pakendi kaal | 40 g |