Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 90 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1500 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 320 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 350 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 190 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,25 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 50 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Sügavus | 16 mm |
| Kõrgus | 1830 mm |
| Laius | 10 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 20 mm |
| Pakendi sügavus | 195 mm |
| Pakendi kõrgus | 185 mm |
| Pakendi kaal | 940 g |