Tootja: StarTech.com
Mudel: USBSCHAU1M
EAN: 0065030883504
StarTech.com USBSCHAU1M. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: Micro-USB B, USB versioon: USB 2.0, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB StarTech USB-A - microUSB 1 m (USBSCHAU1M) | €12.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 32/22 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Elektritarbimine | 12 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 20 - 28 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 3,1 mm |
| Kaal | 12,3 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 22,3 g |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 2,4 A |
| Väljundpinge | 5 V |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 240 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 250 tk |