Tootja: StarTech.com
Mudel: USBAUB2MBK
EAN: 0065030858090
Kui soovid nutiseadmeta andmeid laadida või sünkroonida, siis on StarTech.com Micro-USB kaabel - M/M - 2m ideaalne lahendus. Kaabli pikkus on 2 meetrit, mis annab rohkem paindlikkust seadmete ühendamisel.
See kaabel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning oma USB A ja Micro-USB B pistikutega tagab turvalise ja stabiilse ühenduse igal kasutuskorral. Pistikute kontaktide kate on nikli kattega, mis tagab pikaealisuse. Kaabel toetab USB 2.0 ja andmeedastuse maksimaalne kiirus on 480 Mbit/s.
CE ja REACH sertifikaadid tagavad, et kaabel vastab Euroopa Liidu kehtestatud tervise-, ohutus- ja keskkonnanõuetele. See on Plug and Play ühilduv, mis tähendab, et seda saab lihtsalt ühendada igas seadmes, millel on Micro-USB pistik.
Kaabel on varustatud sirge USB A pistikuga ja sirge Micro-USB B pistikuga, mõlemad pistikud on meessoost. Kaabli AWG traadi suurus on 28 ning kaabli varjestus on alumiinium-mülarfoolium. Kaabli katte materjal on valmistatud polüvinüülkloriidist (PVC), tagades vastupidavuse ja paindlikkuse.
See kaabel on ette nähtud kasutamiseks erinevate seadmetega, sealhulgas nutitelefonide, tahvelarvutite, kaameratega ja teiste seadmetega, millel on Micro-USB pistik. Kaabel on musta värviga, mis sobib hästi igasse keskkonda.
Pakend sisaldab 1 kaablit ja kaalub kokku 48 grammi. Pakendi mõõtmed on 225 mm x 120 mm x 10 mm. Samuti on kaabel keskkonnasõbralik, kuna omab RoHS sertifikaati, mis näitab, et see vastab Euroopa Liidu keskkonnanõuetele.
Kui otsid usaldusväärset ja kvaliteetset Micro-USB kaablit, siis on StarTech.com Micro-USB kaabel - M/M - 2m just see, mida vajad.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
StarTech.com USBAUB2MBK USB-kaapeli 2 m USB 2.0 USB A Micro-USB B Musta | €11.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
STARTECH 2m USB / Slim Micro USB Cbl | €18.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 28 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 48 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 47 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 305 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 250 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 150 tk |