Tootja: StarTech.com
Mudel: USBAB3ML
EAN: 0065030852067
StarTech.com USBAB3ML. Kaabli pikkus: 3 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB B, USB versioon: USB 2.0, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
StarTech USB 2.0 Type-A to B 3m M/M Black | €16.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Nurga all |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 89 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 23 mm |
| Pakendi kaal | 95 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |