Tootja: StarTech.com
Mudel: USB3SEXT2MBK
EAN: 0065030859431
StarTech.com 2m Must USB 3.0 kaabli pikendus A-st A-le - M/F on usaldusväärne lahendus teie USB 3.0 riistvaraga ühenduse pikendamiseks, tagades kuni 5000 Mbit/s kiire andmeedastuse. Kaabel on pikkusega 2 meetrit ja kahe USB A pistikuga, mis sobib suurepäraselt printimisseadmete, skannerite ja välisseadmetega, nagu kõvakettad, ühendamiseks arvutiga.
See kvaliteetne kaabel sisaldab sirgeid USB A pistikuid, 24/28 AWG traatide suurust ja niklist kattega kontakte, tagades sujuva andmeedastuse ja parema signaalkvaliteedi. Kaabelil on ühel otsal meessoost ja teisel otsal naissoost pistik, mistõttu seda on lihtne plug-and-play-režiimis kasutada.
StarTech.com 2m Must USB 3.0 kaabli pikendus A-st A-le - M/F on CE- ja REACH-sertifikaadiga, tagades vastavuse kõigile asjakohastele EL-i määrustele. RoHS-sertifikaadiga on see keskkonnasõbralik valik neile, kes soovivad oma süsinikuheitmeid vähendada.
Kaabel kaalub vaid 92 grammi ja mõõdab 220 x 18 x 200 mm, mistõttu on selle salvestamine ja transportimine lihtne. Toode on musta värvi ja omab HS-koodi 84733080. StarTech.com 2m Must USB 3.0 kaabli pikendus A-st A-le - M/F on täiuslik valik kõigile, kes soovivad usaldusväärset ja kvaliteetset USB pikenduskaablit, mis on keskkonnasõbralik ning lihtne kasutada.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
StarTech.com 2M BLACK USB 3.0 MALE TO FEMALE USB 3.0 EXTENSION CABLE A TO A | €12.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24/28 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 83 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 18 mm |
| Pakendi kaal | 92 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |