Tootja: StarTech.com
Mudel: USB3C2ESAT3
EAN: 0065030879293
StarTech.com USB3C2ESAT3. Kaabli pikkus: 0,9 m, Pistmik 1: USB C, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,9 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 34 mm |
| Pakendi sügavus | 250 mm |
| Pakendi kõrgus | 17 mm |
| Pakendi kaal | 45 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 45 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kõrgus | 12 mm |
| Laius | 12 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |