Tootja: StarTech.com
Mudel: USB31CCV50CM
EAN: 0065030893305
StarTech.com USB31CCV50CM. Kaabli pikkus: 0,5 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Hall, Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB StarTech USB-C - USB-C 0.5 m (USB31CCV50CM) | €26.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Toote värv | Hall, Must |
| Isehäälestuv | |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kontroll | 3.0 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 4,8 mm |
| Kaal | 26 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 88 g |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 5 A |
| Väljundpinge | 20 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 390 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 430 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 290 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 200 tk |