Tootja: StarTech.com
Mudel: USB2HAB65AC
EAN: 0065030850025
StarTech.com USB2HAB65AC. Kaabli pikkus: 20 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB B, USB versioon: USB 2.0, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com 20m aktives USB 2.0 A auf B Kabel - Stecker/Stecker - USB Druckerkabel 1x USB A / 1x USB B - Schwarz - USB-Kabel - USB Typ B (M) | €63.84 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 20 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sertifikaat | CE, FCC, TAA, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 807 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 214 mm |
| Pakendi sügavus | 226 mm |
| Pakendi kõrgus | 59 mm |
| Pakendi kaal | 968 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |