Tootja: StarTech.com
Mudel: USB2CUB2M
EAN: 0065030865678
StarTech.com USB2CUB2M. Kaabli pikkus: 2 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: Micro-USB B, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/meessoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
StarTech.com Câble USB-C vers Micro-B de 2 m - M/M - USB 2.0 | €19.90 |
|
www.topbiz.fr |
StarTech.com Câble USB-C vers Micro-B de 2 m - M/M - USB 2.0 | €21.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 22/30 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 58 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 58 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |