Tootja: StarTech.com
Mudel: USB2CMB2M
EAN: 0065030871303
StarTech.com USB2CMB2M USB-kaabel 2 m USB 2.0 USB C Mini-USB B Must on usaldusväärne ja kvaliteetne USB-kaabel, mis võimaldab ühendada USB-seadmeid nagu mobiiltelefonid või kaamerad arvutiga. Kaabli pikkus on 2 meetrit, mis tagab mugava kasutamise ja piisava kauguse seadmete vahel.
Selle USB-kaabli üks ots on varustatud USB C-tüüpi pistikuga, mis tagab kiire ja usaldusväärse ühenduse. Teisel otsal asub Mini-USB B-tüüpi pistik, mis sobib paljude seadmetega. Pistikutel on nikeldatud kontaktid, mis aitavad tagada parema signaaliülekande.
StarTech.com USB2CMB2M USB-kaabli maksimaalne andmeedastuskiirus on 480 Mbit/s, mis võimaldab teil kiirelt ja tõhusalt üle kanda andmeid. Kaabel on sertifitseeritud vastavalt CE ja REACH standarditele, mis tagab selle ohutuse ja vastavuse kvaliteedinõuetele.
Selle USB-kaabli ühendamine on lihtne ning toimub Plug and Play meetodil. See tähendab, et teil pole vaja eraldi draivereid installida - lihtsalt ühendage kaabel seadmete vahel ja olete valmis kasutama.
USB2CMB2M USB-kaabli peamine värvus on must, mis sobib igasuguse sisekujundusega. Kaabel on valmistatud vastupidavast polüvinüülkloriidi (PVC) mantlist, mis tagab selle vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise.
Kokkuvõttes on StarTech.com USB2CMB2M USB-kaabel ideaalne valik, kui soovite ühendada USB-seadmeid arvutiga kiirelt ja usaldusväärselt. Selle lihtne ühendamine, kvaliteetsed omadused ja pikenduskaabel annavad teile parima kasutuskogemuse. Olgu selleks fotode ülekandmine telefoni või failide jagamine arvuti vahel - see USB-kaabel vastab teie vajadustele.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | Mini-USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 22/30 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 54 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 57 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |